Dárek k narození miminka

Přemýšlíte jaký originální a praktický dárek miminku pořídit, který může dlouhodobě používat a jen tak z něj nevyroste? S našim průvodcem prvního roku života miminka vám jeho výběr usnadníme.

 

Během prvních 12 měsíců udělá miminko největší pokrok ve svém životě. Z malého spícího miminka se během pár měsíců stane živel, který nezůstane na jednom místě a vše ho zajímá. První týdny maminka tráví většinu času s miminkem doma, vyráží na první procházky s kočárkem a často navštěvuje dětského lékaře. Ideálním pomocníkem pro takovéto příležitosti jsou látkové plenky, které mají mnohostranné využití, ať už jako sluneční clona do auta či kočárku či jako podložka pod miminko, fleesová deka miminko při cestách krásně zahřeje. V dárkovém setu Mimi naleznete všechny tyto pomocníky.

Plenky, osušky, deky, žínky, bryndáčky se jeví jako obyčejné věci, ale jejich potřeba je k nezaplacení, bez nich se neobejde žádná maminka ani jeden den. Maminka je bude používat každodenně po dobu minimálně prvních 3 let života dítěte, což je více než 1000 dnů a to chce vybrat opravdu kvalitní pomocníky, které takovou zátěž vydrží. S Emou a Nelou jsme vyzkoušely spoustu výrobků a vybraly do krabiček ty nejlepší od českých výrobců.

Ke každodenním rituálům patří i koupání, které miminka milují. Kvalitní a hebká osuška spolu s biobavlněnou žínkou koupání zpříjemní. Zhruba v půl roce se miminko začne otáčet a prozkoumávat svět z jiné perspektivy, také se mu začínají prořezávat první zoubky, které dítěti postupně rostou do 2 let. Od bolestivého prořezávání zoubků uleví kousátko. S růstem zoubků souvisí i to, že dítě začne postupně kromě kojeneckého mléka konzumovat i tuhou stravu. Aby trička zůstala ochráněna před znečištěním, skvělým pomocníkem jsou bryndáčky. Všechny zmíněné produkty naleznete v dárkovém setu Mimi prémium.

 

mimi 6M

Zpět do obchodu