O nás

Jak to vlastně vše začalo?

Po vysoké škole jsem nastoupila do zaměstnání a dostala se do věku, kdy moje kamarádky, kolegyně a příbuzné začaly mít děti a já byla bezradná, co vlastně takovému miminku dát za dárek? O děti jsem se do té doby moc nezajímala a vůbec jsem neměla představu, jak je asi měsíční či půlroční miminko velké, jaké má dovednosti, s čím si hraje?

V roce 2018 jsem se sama stala maminkou, narodila se mi dcera Ema. Před jejím narozením jsem si vše potřebné nakoupila, pořídila si dostatek oblečení a výbavy. Ema dostala od návštěv spoustu oblečení, ale jak rychle ze začátku rostla, některé kousky na sebe neoblékla ani jednou. Bylo mi líto, že takové krásné dárky nenašly využití. Pokládala jsem si otázku, co by se novorozenému miminku hodilo? Co může využívat po delší dobu, i v batolecím věku? Z čeho jen tak nevyroste? A v tom vznikl nápad Veselých krabiček.

V roce 2020 se mi narodila druhá dcera Nela. Nic moc nového za oblečení jsem jí nepořizovala, protože vše jsem měla po Emě. Jediné, co mi chybělo, byly látkové osušky, žínky, plenky, bryndáčky, protože ty Emička používá dodnes a Nelince jsem je také pořídila :).

onas

Zpět do obchodu