Jak vybrat dárek

Během prvních 12 měsíců udělá miminko největší pokrok ve svém životě. Z malého spícího miminka se během pár měsíců stane živel, který nezůstane na jednom místě a vše ho zajímá. První týdny maminka tráví většinu času s miminkem doma, vyráží na první procházky s kočárkem a často navštěvuje dětského lékaře. Zhruba v půl roce se miminko začne otáčet a prozkoumávat svět z jiné perspektivy, také se mu začínají prořezávat první zoubky, které dítěti postupně rostou do 2 let. S růstem zoubků souvisí i to, že dítě začne postupně kromě kojeneckého mléka konzumovat i tuhou stravu.

Roční dítě neposedí na jednom místě ani chviličku, pořád něco nového objevuje, všude vleze a někteří šikulové už i umí chodit. Dalším poznávacím znamením batolete je, že chce vše dělat samo, učí se samo jíst a pít. Každá dovednost potřebuje určitý cvik, takže než se dítě poprvé bez problému nají a napije, chvilku to potrvá. Po prvních narozeninách začíná dítě říkat svá první slova jako máma, táta a napodobuje různé zvuky zvířat. Kolem druhého roku života je dítě více samostatnější, zbavuje se plenek, začíná mluvit v jednoduchých větách, samo si hrát a tvořit.

Praktických pomocníků jako jsou plenky, osušky, žínky a další není nikdy dost, miminko jich během týdne spotřebuje spoustu a mít jich dostatek je fajn. Na první pohled úplně obyčejné věci, ale jejich potřeba je k nezaplacení, bez nich se neobejde žádná maminka během prvních 1000 dní života miminka ani jeden den. Navíc takový dárek 100% padne každému miminku, ať už je drobeček nebo větší miminko. Přesvědčte se sami, vyberte si veselou krabičku Narození miminka či Vítání občánků nebo si vytvořte vlastní Veselou krabičku v Krabička na míru.

děti

Zpět do obchodu